Kelner | Barman
Entreprise
Café Den Engel is al jaren een gevestigde waarde op de Grote Markt in Antwerpen. Overdag een gezellige bruine kroeg, op zaterdag en zondag een danscafe! Jong en oud, samen aan de toog, genietend van de best getapte pintjes van het stad!
Tâches
Wij zijn op zoek naar medewerkers die ons team kunnen versterken, zowel achter de bar als in de zaal. Barman: tappen verschillende bieren, schenken frisdranken, wijn en sterke dranken. Bereiden warme dranken, beheer voorraad Kelner: bedienen aan tafel van onze klanten
Profil
Wij zijn op zoek naar horecatoppers die vlot zijn in de omgang, een verzorgd voorkomen hebben en graag de handen uit de mouwen steken. Weekendwerk en shiften schrikken je niet af want wij zijn 7/7 geopend. Je bent collegiaal en klantvriendelijk. Bij voorkeur al enige ervaring of anders hopen goesting om bij te leren!
Horaires de travail
Te bespreken
Date de début
ASAP
Offre
Wij bieden jobs aan voor vast personeel en voor flexijobs. Uurrooster overeen te komen, afwisselend dag- nacht en weekends. Correcte verloning volgens barema en mooie extra’s. Werken in een sterk team en tussen aangename klanten!
Solliciteren
Café Den Engel
tav Linda Van Heymbeeck
Grote Markt 3
2000 Antwerpen
tel: 0475/61.21.01
m: contact@cafedenengel.be
Of solliciteer via de button onderaan deze pagina.
tav Linda Van Heymbeeck
Grote Markt 3
2000 Antwerpen
tel: 0475/61.21.01
m: contact@cafedenengel.be
Of solliciteer via de button onderaan deze pagina.
Statistics
Number of pageviews: | 4380 |
Société
Den Engel
Date de publication
21.03.2024
Suivez-nous sur Instagram